Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

JCH.CH.DESTINY Friendly Bulls

 
  
 


 
 
3xCAJC,4xCAC,R.CAC-INTERRA DOG SHOW,CACIB,R.CACIB,2xBOB,BOB-Hungary,BOG víťaz skupinyFCI3,víťaz GRAND PRIX JUNIOR WINNER 2009 ,víťaz GRAND PRIX WINNER 2010, Junior Champion Slovenskej republiky,Champion Slovenskej republiky.
 
 
Výstavy:
 

 
6.4.2008-Clubshow SBC-K.Godwin
1.BEST BABY CLASS FEMALES
********************************************************
16.8.2008 MV Bratislava
Tr.DORASTU-  VN1
*********************************************************
11.12.2008 HAUCK MEMORIAL J.+M.PHILLIPS
VÝBORNÁ
*********************************************************
1.11.2008MV NITRA -P.KRÓL
VÝBORNÁ3
*********************************************************
2.11.2008 ŠKV NITRA -S.SZALAI
VÝBORNÁ 3
**********************************************************
7.2.2009 MV Brno-Daňková
VÝBORNA 5
**********************************************************
28.3. 2009 MV Nitra -F.Szalai
VÝBORNA 1
CAJC
Víťaz Grand Prix junior Winner 2009
   
**********************************************************
29.3.2009 I.HUNGARIAN BULL TYPE SPECIALTY
MANUEL TORRES DELICADO-ESP.
EXCELENT 1,BEST YOUNG,BEST OF BREED
***********************************************************
4.4.2009 CLUBSHOW Kamenný Mlyn -R.LAMONBY
VERY GOOD
***********************************************************
3.5.2009 NV BANSKÁ BYSTRICA-J.Kubaľa SK
VÝBORNA

***********************************************************
10.5.2009 DUODANUBE Bratislava-Cwieceková SK
VÝBORNA 1
CAJC
   
***********************************************************
5.6.2009 CAC SENEC- M.Bíroš
VÝBORNA 2
************************************************************
6.6.2009 MV NITRA -A.KOROSZ-HU
VÝBORNA 1
 CAJC
 

*****************
********************************************
    JUNIOR ŠAMPIÓN 
SK

*************************************************************
15.8. DUO CACIB BRATISLAVA -V.Tichá CZ
VÝBORNA 3

**************************************************************
16.8.2009 DUO CACIB BRATISLAVA-V.Polehňa CZ
VÝBORNA 1,
 CAC,CACIB
BOB
  
******************************************************
5.9.2009 ŠKV TAJOV-Ž.LOZIČ                      
VÝBORNA 3
******************************************************

 
8.10.2009 INTERRA SHOW 2009 -LOTHARY
VÝBORNA2  res.CAC
           
 
******************************************************
6.12.2009 MV Nitra J.Kubala Sk
VÝBORNA 1,CAC,Reserve CACIB
******************************************************
24.1.2010 MV TRENČÍN-F.SZALAI 
VÝBORNA 1
CAC 
*******************************************************
27.3 2010 MVP NITRA-T.HAVELKA
VÝBORNÁ 1
CAC,BOB,BOG-VÍŤAZ SKUPINY FCI 3
 
                                      
 
 ŠAMPIÓN SLOVENSKEJ REPUBLIKY
 
  
 

28.8.2010 ŠKV TAJOV-JOSEF SCHNEIDER

*****************************************************

TRIEDA ŠAMPIONOV

VYBORNA 3

 

    

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                 
TOPlist